Sportas

„Ball Fondlers“: žalgiriečių stilius, broliais tapę R.Jokubaitis ir Z.LeDay bei barzdos galia (VIDEO)

„Žalgiris TV“ komanda pristato antrąjį Nigelo Hayeso ir Thomaso Walkupo laidos „Ball Fondlers“ (liet. „Kamuolių suvaldytojai“) epizodą.

Jame, kaip ir pirmame epizode, komandos legionieriai vertino savo bei komandos draugų nuotraukas, kuriose jie buvo užfiksuoti skirtingais gyvenimo etapais. Dauguma nuotraukų parinkta iš ankstesnių laikų.

Pamatę Roko Jokubaičio vaikystės nuotrauką, kurioje jis su galvos raiščiu, laidos vedėjai priėjo išvadą, kad R.Jokubaitis ir nuolat tokį raištį šiuo metu naudojantis komandos legionierius Z.LeDay yra tas pats žmogus.

„Iš tikrųjų, Zachas ir Rokas yra tas pats vyrukas. Jie buvo broliai dar tada, kai patys to nežinojo“, – svarstė žalgiriečiai.

Pamatęs jauną T.Walkupą be barzdos N.Hayesas prapliupo juokais ir visiems žiūrintiems laidą vaikinams davė patarimą augintis barzdą.

„Dabar tu atrodai daug geriau. Matote, ką gali padaryti barzda? Vyrukai, jei galite, auginkite barzdas, nes kitu atveju atrodysite taip, kaip Thomasas šioje nuotraukoje“, – geros nuotaikos nestokojo vis lietuviškai prabylantis N.Hayesas, vėliau kalbėjęs ir apie Artūro Milaknio barzdą.

Daugiau krepšininkų reakcijų į įvairias komandos draugų nuotraukas išvysite antroje „Ball Fondlers“ laidos serijoje.

Parašykite komentarą