Operacija seima berantas dirbtuves 1
Kultūra

Baimę įveik kūrybingai: rašytojo Beno Bėranto ir dailininkės Vilijos Kvieskaitės dirbtuvėlės

Vasario 15 d., šeštadienį, 12 val. nusiteik kūrybingai ir užsuk į Kauno apskrities viešąją biblioteką (K. Donelaičio g. 8, salė). Projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda į svečius pasikvietė vaikų pamėgtus menininkus – rašytoją Beną Bėrantą ir dailininkę Viliją Kvieskaitę.

Beną ir Viliją tu jau pažįsti, jeigu skaitei jų knygas „Riešutortas“ ir „Baubaimė“. Šį kartą autoriai kviečia į dirbtuves, arba, kitaip tariant, į baimės įveiktuves. Ką ten veiksime? Drauge skaitysime istoriją, pasidalysime savo baimėmis, gaminsime tamsoje šviečiančius apuokus ir netgi dainuosime apie… BAUBAIMĘ!

Visi nesutilpsime, todėl šį kartą būtina išankstinė registracija. Apie norą dalyvauti susitikime su autoriais ir dirbtuvėlėse gali pranešti el. paštu vaikai@kvb.lt, telefonu (8 37) 324 225 arba užsukęs (-usi) į Vaikų literatūros skyrių (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2). Kviečiame visus vaikus, kurie kažko bijo arba tuos, kurie yra labai drąsūs! Iki!

Naujas projektas kviečia šeimas kūrybingai šeštadieniauti bibliotekoje

Kauno apskrities viešoji biblioteka skelbia naujo projekto „Operacija ŠEIMA“ pradžią! Nuo sausio iki spalio projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda kviečia šeimas į turiningus ir kūrybingus šeštadienio susitikimus. Tegul šeštadienis būna ta diena, kai su visa šeima galėsite nuveikti šį tą naujo ir naudingo – dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, edukaciniuose užsiėmimuose, susitikti su populiariais vaikų rašytojais arba klausyti „Paramos centro vaikams“ specialistų paskaitų tėvams!

Sekite projekto naujienas

Informaciją apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas sekite interneto svetainėje kvb.lt, KAVB Facebook ir Instagram paskyrose. Vasario 29 d. 12 val. kviesime į šeimų programos „Antras žingsnis“ vadovės, Paramos vaikams centro psichologės Ievos Dulinskaitės paskaitą tėvams apie emocinį vaikų intelektą.

 

 

Parašykite komentarą