Ramunas ir Ausra Difartai 35
Žmonės

Aušra ir Ramūnas Difartai jau sūpuoja mažylį

„Šį ankstų pavasario rytą, gavome didžiulę gyvenimo dovaną! Mums gimė sūnus Rojus. Ačiū, kad pasirinkai mus tapti tapo tėvais!”, – tokiu įrašu socialiniuose tinkluose gegužės 4 d. pasidalino atlikėja Aušra Difartė. Mažylis – antroji jos ir garsaus muzikanto, autoriaus Ramūno Difarto atžala.

Buvusi Burgundiško choro, grupių „Sugarfree“ ir „Wake up“ vokalistė, dainų tekstų autorė A.Difartė pasakoja besijaučianti gerai. Berniukas gimė 3,3 kilogramo, 50 centimetrų ūgio.

Naujagimiui tėvai vardą buvo sugalvoję iš anksto.

Difartų šeimoje jau auga vyresnėlis, septynerių Oskaras. Talentingas berniukas seka tėvų pėdomis, pats kuria muziką ir retsykiais koncertuoja kartu su šeima. Savo noru muzikuoti berniukas pradėjo trejų. Stebėdamas mamą išmoko groti pianinu, o tėtį – gitara.

„Niekur jo nevedame specialiai mokytis muzikos. Jis žinių semiasi iš mūsų, pats paprašo patari su nekantrumu laukė gimstant broliuko. Oskaras mažyliui jau yra sukūręs autorinę dainelę ir kiekvieną savaitę enciklopedijoje perskaito informaciją apie kūdikėlio pokyčius. Jam buvo labai smalsu, kaip vaikutis vystosi“, – sakė A. Difartė.

Palyginus abu nėštumus, dainininkė patvirtino – jie tikrai skirtingi.

„Ir abu – labai laukti“, – sakė būsima mama.

Ramūnas ir Aušra pažįstami jau daugybę metų. Bet vienas kitam amžinos meilės priesaiką ištarė 2013 metų gegužės pabaigoje. Tuo metu abu atlikėjai buvo Burgundiškojo choro nariais.

R.Difartas – vienas iš grupių „Rebelheart“ ir „Dreams“ įkūrėjų, LRT muzikiniame projekte „Iššūkis žvaigždėms“ pripažintas profesionaliausiu dalyviu, lietuviškoje Eurovizijos atrankoje iš komisijos daugiausiai balų sulaukęs už dainą „Blues of life“. Ir tai tik nedidelė R. Difarto kūrybinio kelio dalis.

 

Parašykite komentarą