telefonas. dviratis 2
Pramogos

Atradimų vasara su „Škoda“ prasidėjo

Pernai puikiai sutikta iniciatyva „Škoda atradimai Kaune ir Kauno rajone“ sugrįžta pasipildžiusi naujomis lankytinomis vietomis, persikėlusi į mobiliąją programėlę bei paruošusi smagius prizus. Šio interaktyvaus žaidimo pagalba dviračių entuziastai visą vasarą galės atrasti išskirtines vietas, sužinoti įdomių istorinių faktų bei aktyviai leisti laisvalaikį. 

Daugiau įdomybių ir lankytinų vietų

Nuo birželio 1 d. visi dviračių sporto mėgėjai kviečiami aplankyti net 50 objektų Kaune bei Kauno rajone – išskirtinius pastatus, istorines vietas, kvapą gniaužiančias atodangas bei kitas įdomias vietas. Kauniečių itin pamėgtas žaidimas, kurį organizuoja Kauno „Škoda“ centras kartu su VšĮ „Kaunas IN“ ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru, antrus metus iš eilės skatina miesto gyventojus bei svečius vasarą nenuobodžiauti ir ją praleisti aktyviai.

„Atradimų bus visiems nuo visiškai modernaus vienaragio piešinio Šilainiuose iki mistinio Dievų ir Deivių slėnio Kulautuvoje, nuo Kaimynystės parko su šokančiais fontanais Garliavoje iki modernių instaliacijų, kurias kasdien praeiname, bet ne visada žinome apie jų prasmę“, – žaidimo privalumus vardijo Kauno „Škoda“ centro rinkodaros vadovė Ilona Skėrytė.

Persikėlęs į išmaniąsias erdves

Žaidimas „Škoda atradimai“ subalansuotas keliaujantiems dviračiu, bet tinka ir bėgikams ar žygeiviams. Didžiausias iniciatyvos privalumas – galimybė sau patogiu laiku aplankyti objektus, nes žaidimas vyks visą vasarą. Orientuotis žemėlapyje, atrasti kiekvieną iš objektų bei sekti progresą šiemet padės išmanioji programėlė „Škoda atradimai“. Šalia kiekvieno iš objektų Kaune bei Kauno rajone įrengtas specialus kuoliukas, pasiekus jį reikia nuskenuoti QR kodą ir programėlė trumpai tekstu ar audio gido pagalba papasakos apie šią vietą bei pažymės ją kaip aplankytą.

Aktyvumą skatins ir prizais

Puikūs praėjusių metų rezultatai bei iškalbinga statistika leidžia tikėtis gerų rezultatų ir šiemet: iš 800 „Pažink Kauną“ dalyvavusių projekte net 70 proc. aplankė visas 40 specialiu žaidimo stulpeliu pažymėtų vietų, likusieji – bent 10 iš objektų.

Pažinti Kauną bei Kauno rajoną šiemet skatins ne tik potyrių alkis, bet ir puikūs prizai. Visi azarto kupini dalyviai turi galimybę dalyvauti loterijoje. Visi iki rugsėjo 30 d. aplankę bent 20 punktų pretenduoja į prizus: dviračių žibintus, romantišką savaitgalį dviem „Vytautas Mineral SPA“, dviračių laikiklius automobiliui ar net kelionę dviem į „Škoda“ gimtinę – Čekiją.

Padės pažinti Kauną iš naujo

Iniciatyva „Pažink Kauną“ pradėta praėjusiais metais siekiant paskatinti kauniečius bei miesto svečius ne tik rinktis sveikatai ir gamtai draugiškus judėjimo mieste sprendimus, bet ir pažinti įdomias, miestui svarbias, istoriškai reikšmingas ar atrasti kiek mažiau populiarias Kauno vietas.

Parsisiųsti programėlę galima čia:

Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalaz.skoda

iOS – https://itunes.apple.com/lt/app/%C5%A1koda-atradimai/id1462171497

Daugiau apie renginį galima sužinoti Facebook (https://www.facebook.com/events/530512107767618/) arba „Kaunas IN“ turizmo informacijos centre.

Parašykite komentarą