Ramunas ir Ausra Difartai 33
Žmonės

Atlikėjas Ramūnas Difartas su mylimąja įsiamžino romantiškoje, bohemiškoje fotosesijoje

„Tai buvo gražiausia, romantiškiausia ir bohemiškiausia fotosesija, kokioje tik esame dalyvavę. Ir ji skirta ypatingiems metams bei ypatingam mėnesiui“, – sakė žinomas atlikėjas Ramūnas Difartas.

Jis, mylima žmona Aušra bei tituluotas fotografas Ilya į klajones miesto gatvėmis ieškant ypatingų kadrų leidosi ne atsitiktinę, o pasauliui švenčiant muzikos dieną.

„Abu esame atlikėjai. Būtent muzika ir suvedė mūsų likimus. Todėl profesinę šventę norisi paversti išskirtine diena – su savomis tradicijomis bei prisiminimais“, – sakė R. Difartas.

Aušra ir Ramūnas šįmet mini špižines vestuvių metines. Tai jiems, romantiškiems muzikantams, asocijuojasi su bliuzu, rudeniu bei bohema.

„Vis pasvajodavome apie „gėlių vaikų“ stiliaus fotosesiją, tačiau jos įgyvendinimą  atidėdavome. Tai ne laikas, tai fotografas ne tas. Pažintimi su Ilya likome labai patenkinti – jis puikiai pajuto mūsų nuotaikas ir jas perteikė nuotraukose“, – sakė A. Difartė.

Kitoks laikas, praleistas kartu su akimirkų gaudytoju, Difartams buvo tarsi poilsis nuo kasdienybės. O joje – daugybė muzikos, projektų, planų. Vienas ryškiausių būsimų Ramūno susitikimų su publika įvyks lapkričio 9 d. Kauno kultūros centre. Čia jis pristatys projektą „Joe Cockerio legenda“.

Ramūnas Difartas – daugelio televizijos projektų, festivalių bei konkursų dalyvis, gitaristas ir vokalistas, kurio balso spalva, vokalinis charakteris tikrai primena Joe Cockerio.

„Joe muzika man prilipo dūšioje ir sėdi ten. Radau bendraminčių, kuriems Cockerio muzika irgi yra nuostabi. Po jo mirties pradėjome kalbėtis apie tai. Sutarėme surengti ne kokį nors „tribute“ projektą, kai siekiama ir išoriškai pakartoti atlikėją, bet labiau atminimo vakarą“, – sako R. Difartas.

 

 

Parašykite komentarą