Žmonės

Atlikėjas Mino pristato romantišką Kalėdinę dainą, skirtą savo širdies draugei

Dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Mickevičius – Mino artėjančių žiemos švenčių proga pristato naujausią savo kūrinį “Tu esi mano Kalėdos”. Žinomas Lietuvos muzikos scenos atstovas neslepia – itin romantiška Kalėdinė daina skirta jo širdies draugei Viktorijai.

“Seniai jau buvau parašęs kažką tokio nuoširdaus ir mielo. Aš labai dėkoju Vikai už įkvėpimą, už dainos ir fotosesijos idėjas, už jos darbą ir visą dainos įvaizdį. Perduodu jai žinutę eilute iš dainos: “Tu esi geriausia mano dovana”. Artėjančių švenčių proga linkiu visiems tokių gerų dovanų ir laimės jūsų namuose”, – sakė kūrėjas.

Dainos muzikos ir teksto autorius yra pats atlikėjas. Kūrinys pristatomas kartu su Kalėdine fotosesija bei youtube kanalo klipu iš šventinių nuotraukų, kurias įamžino Asta Mažutienė. Fotosesiją Mino surengė kartu su širdies drauge Viktorija. Iš Londono pas mylimąjį atskridusios merginos makiažu tąkart pasirūpino Austėja Juškienė iš “Greta make up” studijos.

“Graži draugystė su Viktorija užgimė šią vasarą mums netikėtai susitikus Lietuvos pajūryje. Nors pažįstami buvome jau seniau, jausmai užsimezgė būtent dabar”, – atviravo Mino.

Žinia apie Viktorijos ir Mindaugo ryšį gana greitai pasiekė viešąją erdvę, nes, gindamas širdies damą, atlikėjas įsivėlė į konfliktą, kurio pasėkmė – laikinai prarastas vairuotojo pažymėjimas.

“Tada teko pakovoti dėl Viktorijos. Tiesa, kovoti tenka ir dabar. Tik jau su atstumu Londonas – Kaunas… O Vika nepaprasta, tikrai lengvai nepasiekiama. Kol kas sekasi įveikti visus sunkumus ar nepasitikėjimo šešėlius iš praeities. Galiu pasakyti tik tiek, jog Vika pažadino manyje tiek kūrybinių, tiek asmeninių jausmų, o daugiau savo santykius pasiliekame sau, visuomenei atiduodu tik kūrybą”, – sako Mino.

Parašykite komentarą