kaunoaleja.lt 220102 05
Sportas

Arūnas Gelažninkas trečias savo grupėje

Ankstyvą sausio 1 d. rytą prasidėjo vienos laukiamiausių auto moto sporto lenktynių – Dakaro ralis. Arūnas buvo vienas iš nedaugelio, pasirinkęs paskutinę naktį likti viešbutyje, o ne prie prologo starto lokacijos. „Norėjau paskutinį kartą kokybiškai pailsėti prieš daugiau nei dvi savaites, kurias praleisiu kelyje“ – pasakoja sportininkas.

Kiekvieną kartą ralio trasos sudėtis skiriasi – šią informaciją galima stebėti Dakaro ralio mobiliojoje programėlėje. Būtent šiame važiavime trasa atrodė taip: 57% smėlio, 10% dirvožemio, 0% asfalto, 0% akmenų, 33% kopų, 0% druskingo ruožo. 

kaunoaleja.lt 220102 01

„Vienas iš nustebinusių dalykų buvo smėlio purumas – galbūt dėl to, kad jau nemažai sportininkų buvo pravažiavę prieš mane. Motociklą smarkiai mėtė į šalis, siauruose kanjonuose buvo labai daug dulkių, nesijaučiau itin komfortiškai.“ – įspūdžiais dalinasi Arūnas.

Lenktynininkas finišo liniją kirto trečias savo grupėje. „Kaip visada, manau, kad galėjau padaryti geriau, bet klaidų išvengiau – tiek vairavimo, tiek navigavimo, tad tuo ir norisi džiaugtis.“ – sako Arūnas.

Nuotraukos autorius: #OrionDakarteam

Parašykite komentarą