Žmonės

Apie naujas vestuvių makiažo tendencijas prabilusi žinoma visažistė Gabrielė Sabaliauskaitė: „Kartais nuotakas tenka ir atkalbinėti“

Švytinčiu veidu, išryškintais skruostikauliais, išraiškingomis blakstienomis ir nevengianti spalvų įvairovės – taip būsimąjį vestuvių sezoną vieną svarbiausių gyvenimo dienų turėtų atrodyti pasaulines mados tendencijas sekančios nuotakos.

„Šią vasarą iš jaunųjų jau išgirdau gerokai drąsesnių prašymų. Pasitaikė tokių, kurios norėjo, kad jas dažyčiau kuo ryškiau ir nebijočiau persistengti“, – su šypsena prisiminė pašnekovė.

Keletą metų, anot jos, nuotakų makiažuose vyravo švelnios, gaivios pastelinės spalvos. Tačiau pastaruosius mėnesius situacija ėmė sparčiai keistis.
„Be jau minėtų naujovių didelis dėmesys kreipiamas ir į lūpas. Jos dažomos vis sodresniais, ryškesniais tonais“, – pasakojo G. Sabaliauskaitė.

Sekdama vestuvinio makiažo naujoves ji sukūrė du nuotakos įvaizdžius, kuriuos perteikti padėjo kūrybinga komanda – modelis Katrina Knizikevičiūtė, plataus profilio kirpėja-modeliuotoja Virginija Sabaliauskienė, dizainerė Žaneta Juozapavičienė, fotografė Lina Velminskaitė ir papuošalų bei aksesuarų kūrėja Elvyra Monginienė. Fotosesija vyko ir darbai pirmiausia pristatyti Paryžiuje vykusiame pasaulio visažo čempionate.

„Kūrybiškam vestuvių įvaizdžiui panaudojome itin originalų lankelį ir riešines, suderintas su atitinkamo stiliaus apranga. Nuotakos makiažas buvo ryškus – su grafikos elementais, Swarovski kristalais, blizgučiais“, – pasakojo G. Sabaliauskaitė.

Anot jos, nuotakų norams vis daugiau įtakos turi socialiniai tinklai ir žurnalų viršeliai. Kai kurias jų nuo drastiškų sprendimų tenka atkalbinėti. G. Sabaliauskaitė patikino, jog nuotakos kasmet taps vis drąsesnės, todėl meistrams teks paplušėti ne tik darant makiažą, bet ir įtikinant jas, kad rinktųsi tai, kas tikrai tinka.

„Visada galvoji apie nuotakos bruožus, drabužį, fotosesiją, šventės vietą ir jos trukmę – o tai suderinti tikrai nėra paprasta. Juk makiažas gaivus ir nepriekaištingas turi išlikti ilgą laiką“, – kalbėjo visažo meistrė.

Parašykite komentarą