052401
Miestas

Apie Kauną žinai viską? Įrodyk!

Kauno miesto muziejus šiemet miesto gimtadienio proga dovanoja „Kauniečio viktoriną“, kuri leis ne tik pasitikrinti žinias, bet ir sužinoti šį bei tą naujo. Čia pateikiami klausimai apie miesto praeitį ir dabartį, skirtingas miesto vietas bei prie miesto formavimosi ryškiai prisidėjusias asmenybes.

Viktorinos klausimyno autoriai yra Kauno miesto muziejaus komanda – žinių apie miestą ekspertai, išmanantys įvairialypę miesto raidą. Tarp jų – istorikai, muziejininkai, edukatoriai, renginių organizatoriai ir kiti mūsų komandos nariai, išmanantys kaunistiką.

Testas neturėtų trukti ilgiau nei 10 minučių, jį sudaro 40 klausimų. Suprantama, kad jūsų nestebėsime, todėl ar naudositės interneto pagalba, ar atsakinėsite nuoširdžiai – tik jūsų pačių reikalas! Testas nemokamas ir bus prieinamas internetu iki kitos Kauno miesto gimtadienio šventės.

Klausimuose naudojamos fotografijos iš Kauno miesto muziejaus fondų, „Wikipedia Commons“, D. Junevičiaus knygos „Antalis Rohrbachas, 1861 m. fotografijos“, D. Dargio knygos „Tikroji daktarų istorija”, Nacionalinio Kauno dramos teatro archyvų (Donato Stankevičiaus nuotr.), „Gyvenimas per brangus”.

Kauniečio viktorina – nuoroda.

Šaltinis: Kauno muziejus

Parašykite komentarą