Aukso lasas 31
Pramogos

Antrą kartą Kaune išdalinti muzikiniai apdovanojimai „Aukso lašas“

Ši vakarą jau antrą kartą buvo išdalintos Mūzos statulėlės Lietaus muzikos apdovanojimų ceremonijoje „Aukso lašas 2018“. Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinko daugiau nei 6000 lietuviškos muzikos gerbėjų.

Įspūdinga scenografija ir šviešų šou sukūrė reginį, kurio seniai buvo verta lietuviška muzika.

2018-tųjų geriausiuosius, kaip ir pirmaisiais metais, rinko radijo stoties „Lietus“ klausytojai, o jie atsidėkodami skyrė savo dainas ir pasirodymus. Ceremoniją vedė puikiai pažįstami radijo eterio balsai – Simona Čėsnaitė, Jonas Radzevičius ir Arnas Švilpauskas. Simona, tą vakarą žiūrovus pamalonino net dviem vienas kito vertais skirtingais įvaizdžiais.

Žiūrovai taip pat galėjo išgirsti ir seniai matytus bei pasiilgtus atlikėjus – specialiai į apdovanojimų ceremoniją iš Graikijos, kur pastaruoju metu ir gyvena, atvyko dainininkė Vilija Matačiūnaitė, bei šeimyninis Violetos ir Vilius Tarasovų duetas. Kvapą gniaužiantys kaskadiniai triukai privertė sunerimti dėl Monique ir Manto pasirodymo saugumo.

Kupinas elegancijos ir netikėtumų, renginys pateikė ir malonių siurprizų apdovanodama Radži kaip 2018 metų netikėtumą – už surengtą sėkmingą areninį turą ir radijo hitą „Nekaltinu savo likimo“.

Daugiausiai ovacijų sulaukęs pasirodymas privertė žiūrovų minią pakilti ir kartu dainuoti su Džordana ir jos populiariausias hitas „Dėl Tavęs“. Tokios atlikėjų puokštės seniai nematė lietuviška scena – net 28 pasirodymai!

Lietų atvyko pasveikinti ir kiti radijo šeimos nariai – nominaciją įteikti buvo pakviestas radijo stoties M-1 plius „Dviejų Tomų“ dueatas – Tomas Langvinis ir Tomas Ramašauskas bei „M-1“ laidų vedėjai Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintas Vaičikauskas.

Jau tradicija tampanti muzikos kurejų ir gerbėjų šventė žada sugrįšti ir kitais metais.

Lietaus muzikos apdovanojimų „Aukso lašas 2018“ Mūzos statulėlės atiteko:

„Duetas“ – Saulius Prūsaitis ir Iglė

„Metų daina“ – Saulius Prūsaitis „39“

„Atlikėja“ – „Monique“

„Atlikėjas“ – „Kastytis Kerbedis“

„Grupė“ – „Du Donatai“

„Tekstų autorius“ – Laura Remeikienė

„Muzikos autorius“ – Stano

Buvo įteiktos ir dvi nominacijos, kurias teikė radijo stotis „Lietus“ – šiais metais mininti savo veiklos dvidešimtmetį: Atminties lašo nominaciją, už indėlį į lietuvišką muziką, skyrė anapilin prieš dešimtmetį išėjusiam Alvydui Lukoševičiui – Obuoliui.

Speciali „Lietaus“ dvidešimtmečio nominacija už indėlį į lietuvišką muziką atiteko prodiuseriams broliams Bendžiams.

Kviečiame įspūdingas renginio akimirkas pamatyti nuotraukų galerijoje.

Parašykite komentarą