akd piligriminiais keliais 3
Pramogos

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ nustebino piligriminiu vaizdo klipu

„Mūsų dažnai klausia, ką jūs veikiat, kai nekoncertuojat? Tai va — nufilmavom dokumentikos, prašom“, — šypsosi „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ muzikantai. Grupė savo „YouTube“ kanale pristatė naują vaizdo klipą „Piligriminiais keliais“, sveikina visus su Joninėmis ir linki lengvos piligrimystės.

Tai yra trečiasis kūrinys ir vaizdo klipas iš naujos grupės programos. Kiek anksčiau pasirodė dainos „Tatū“ ir „Nulipk nuo telefono“. Akylesni gerbėjai pastebės, kad naujasis vaizdo klipas dalinai yra kito grupės klipo „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“ tęsinys.

Dainą „Piligriminiais keliais“ bus galima gyvai išgirsti artimiausiuose koncertuose. „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ šiandien pasirodys Joninėse Kaune, birželio 25 dieną Pakruojo dvare, birželio 29 dieną krikščioniškoje stovykloje Klaipėdos rajone ir liepos 2 dieną Kybartų miesto šventėje.

Taip pat grupė surengs piligriminius koncertus liepos 7 dieną Nidoje, „Nidos prieplaukoje“, liepos 8 dieną Palangoje, „Oldman parke“ (kartu su latvių grupe „Very Cool People“), liepos 9 dieną miesto šventėje Ventspilyje ir liepos 27 dieną Vilniuje, „Vasaros terasoje“.

Premjera! Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Piligriminiais keliais (official video)
https://youtu.be/jMpPkNprR6U

Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną (official video)
https://youtu.be/s8fn3wp3WGw

Parašykite komentarą