antikvariniai
Pramogos

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ Kaune rengia atsisveikinimo koncertą savo „mažulei“

Prieš kelias savaites paskelbę, kad padovanos Mažulę, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ apsisprendė. Grupė sulaukė per 300 skirtingų idėjų tolimesniam automobilio panaudojimui, todėl pripažįsta, kad pasirinkti buvo sunku.

Visgi nugalėtojas jau žinomas ir grupė birželio 12 dieną Vilniuje „Vasaros terasoje“ surengs Mažulės išlydėtuvių koncertą ir paskelbs jos naują savininką. „Niekas to nenorėjo, o kai kurie iš mūsų iki šiol nesutinka su tokia įvykių eiga“, – jausmų neslepia muzikantai. „Vis dėlto, įvertinę visas aplinkybes, priėjom išvados, kad taip visiems bus tik geriau. Iki pasimatymo, Mažule!“

„Labai smagu, kad Mažulę išlydėsim į naujus namus, pas žmones, kurie su meile ja rūpinsis. Atsisveikinimo su Mažule koncertas birželio 12 dieną, „Vasaros terasoje“. Dalyvauja grupė AKD ir Mažulė. Ateikit paglostyti kailiuko!“, – kviečia grupė.

Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Mažulė: https://youtu.be/Ig0XZFK8d2c

Bilietais į šį koncertą jau prekiauja „Paysera“. Koncerto metu muzikantai atliks savo žymiausius kūrinius, kelias naujas dainas iš šiuo metu leidybai ruošiamo trečiojo albumo ir įteiks automobilį naujam jos savininkui. Kad ilgesys būtų lengvesnis, birželio 14 dieną „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ surengs koncertą Kaune „Adform kiemelyje“.

Šiuose koncertuose grupė pristatys ir savo perleistą vinilo plokštelę „Dantų plokštelė“, kurios pirmasis tiražas, išleistas ant geltono vinilo, pasibaigė pirma laiko. Tad, ką tik atkeliavo papildymas ant skaidraus oranžinio vinilo. Oranžinę „Dantų plokštelę“ galima įsigyti ir nelaukiant šių koncertų adresu buymusic.lt internete su pristatymu į namus.

Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Žilvitis: https://youtu.be/6VIxzzX0ric

Parašykite komentarą