Įdomybės

AKVATERA LT gamyklai įteiktas Lietuvos metų gaminio aukso medalis

Ilgamete tradicija tapusiame Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamame „Lietuvos metų gaminio“ konkurse KIKA GROUP, UAB valdoma specializuota naminių gyvūnų pašarų gamykla AKVATERA LT pelnė Lietuvos metų gaminio aukso medalį. Apdovanojimas įteiktas už aukščiausios klasės sausą kačių pašarą „Nature‘s Protection Superior Care White Cat“, galintį padėti sumažinti rudus ašarų bei seilių pėdsakus.

„Kurdami produktą susitelkėme į problemą ir ieškojome jos sprendimo. Ašarojančios akys – net 80 proc. kačių kamuojanti problema, tačiau labiausiai rudų dėmių pėdsakai matomi aplink baltakailių keturkojų, pavyzdžiui, persų ilgaplaukių, Amerikos garbanių ar Turkijos angorų kačių akis ir barzdą. Problema aktuali ne tik parodose dalyvaujančių, bet ir namuose laikomų naminių kačių šeimininkams, todėl nuoširdžiai džiaugiamės veiksminga pašaro formule ir gautu įvertinimu šiame konkurse“, – sako AKVATERA LT gamybos vadovas Tautvydas Cinelis.

Auksą pelnęs pašaras – unikalus gaminys augintinių priežiūros priemonių industrijoje, neturintis analogų nei Lietuvoje, nei pasaulyje, išskyrus tos pačios gamyklos anksčiau sukurtą pašarą šunims. Remiantis sėkminga šio produkto formule, didėjančiu vartotojų susidomėjimu bei nuolat augančiomis eksporto apimtimis, per dvejus metus produktų kūrybinė grupė, bendradarbiaudama su veterinarais, dermatologais, mitybos specialistais ir veisėjais sukūrė ir rinkai pristatė pašarą baltakailėms katėms.

Pašaras gaminamas iš 100 proc. natūraliai atrinktų aukštos kokybės ingredientų ir 89 proc. gyvulinės kilmės baltymų. Dėl ingredientų balanso ir kokybiškų žaliavų palaikoma tinkama skaidri ašarų sudėtis ir katės organizmas apsaugomas nuo uždegiminių procesų bei rudų dėmių atsiradimo po akimis ir aplink barzdą. Prieš siūlant gaminį rinkai buvo atlikti tyrimai su 53 įvairių veislių katėmis, tiriant tris pagrindinius aspektus pašaro kategorijoje – veiksmingumą, ėdamumą ir virškinamumą. Abu kriterijai buvo įvertinti aukščiausiu balu.

Gaminys ir AKVATERA LT gamykla šiemet įvertinti ir Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų organizuotame konkurse – gamykla gavo inovacijų lyderio nominaciją. Šių rūmų drauge su Kauno Rajono savivaldybe konkurse „Sukurta Kauno Rajone“, produktas pelnė 3 vietą.

AKVATERA LT, UAB  LPK organizuojamuose „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimuose nuo 2007 m. iš viso pelnė 15 medalių: 4 aukso ir 11 sidabro. Apdovanojimai skirti už kačių, šunų ir graužikų pašarus.

Gamykla, veiklą pradėjusi 2004 metais, yra viena pirmaujančių gyvūnų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje. Platų gaminių asortimentą su originaliais ir užsakovų prekės ženklais AKVATERA LT tiekia didžiausiems Lietuvos prekybos tinklams, zooprekių parduotuvėms, eksportuoja į Kazachstaną, Ispaniją, Graikiją, Olandiją, Iraną, Singapūrą, Malaiziją, Honkongą, Šri Lanką, Saudo Arabiją, Egiptą, Izraelį, Pietų Korėją ir kitas šalis.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą