K2 LT Bernardas Vilkelis
Miestas

AB „K2 LT“ toliau tęsia plėtrą – įsigijo sklypą Kaune

Lietuviško kapitalo įmonių grupė AB „K2 LT“, valdanti „Lietuvos krematoriumą“ bei visoje Lietuvoje veikiančią laidojimo ceremonijų organizavimo sistemą „Rekviem“, naujus metus toliau tęsią įgyvendindama aktyvią plėtrą. Pirmasis žingsnis vasario mėnesį žengtas į Vilnių, o kovo 6 d. įmonių grupę užbaigė sklypo Kaune įsigijimą.

„Pirmuosius strateginius pokyčius įgyvendinome jau praėjusiais metais – įregistravome naują prekės ženklą „Lietuvos krematoriumą“, teikiantį pagarbaus kremavimo paslaugas. Diversifikavę paslaugas, šių metų pradžioje pristatėme ir nacionalinę laidojimo ceremonijų organizavimo sistemą „Rekviem“, vienijančią kokybiškas laidojimo paslaugas teikiančias įmones. Tad dabar siūlome visas su laidotuvėmis ir jų organizavimu susijusias paslaugas, nepriklausomai nuo laidojimo būdų. Plėsdami ne tik paslaugų spektrą, plečiame ir geografiją – pradėję Kėdainiuose, planuojame tolesnę veiklą Vilniuje ir Kaune“, – plėtros planais dalijasi AB „K2 LT“ direktorius Bernardas Vilkelis.

Pasak bendrovės vadovo, Jonavos gatvėje, Neries krantinėje, suprojektuotuose moderniuose atsisveikinimo namuose bus keliami atitinkami reikalavimai, kad kauniečiai gautų aukščiausios kokybės paslaugas.

„Nuolat bendraudami  su žmonėmis, netekusiais artimųjų, matome ne tik besiformuojančias naujas laidojimo tradicijas, tačiau vis dažniau išgirstame ir apie kylantį poreikį kitokio formato laidotuvėms, atsisveikinimo ceremonijoms bei moderniems atsisveikinimo namams. Tad tikimės, kad pateisinsime žmonių lūkesčius Kaune“, – sako B. Vilkelis.

Parašykite komentarą