Pramogos

A.Kaniava ir A.Makejevas pristato naują bendro muzikinio projekto VIEN A dainą – NEBESURINKSI

Dar 2019 metų vasarą naujai susibūręs projektas VIEN A – Andrius Kaniava, Aleksandras Makejevas ir Asta Dindaitė – pristatė bendrą muzikinį kūrinį ,,Bausmė“, kuris Lietuviškose radijo stotyse pasiekė populiarumo aukštumas. Šią saulėtą pavasario dieną atlikėjai pristato dar vieną kūrinį ,,Nebesurinksi“.

NEBESURINKSI – svaigi, kiek romantiška, kvepianti pavasariu ir būsima vasara, tinkanti ir klausymui, ir šokiui daina. Taip ją pristato projekto dalyviai. Gana ironiškas tekstas leidžia nusišypsoti ir galbūt pasijuokti iš savęs.

Jei paklausite, kodėl VIEN A? Atsakymas paprastas. ,,Nes visų dalyvaujančių projekte vardai iš „ A“  raidės. Toks linksmas sutapimas lėmė ir pavadinimą“ – sako atlikėjas Aleksandras Makejevas. Andrius Kaniava, Aleksandras Makejevas ir Anna Mora įrašė dainą padedant prodiuseriui Aurelijui Sirgedui. Šį kartą VIEN A paniro į disko  muzikos stilių, o to rezultatą gali įvertinti klausytojai.

Pasiklausyti kūrinio galite čia: http://tiny.cc/ouy6kz

Parsisiųsti dainą galite čia: https://we.tl/t-I0zuc0NIYI

Atlikėjų nuotraukos: https://we.tl/t-WD2CLbiA3u

Ar bus daugiau VIEN A muzikinių eksperimentų? Būtinai! Taip žada pagrindinis šio projekto iniciatorius Aleksandras Makejevas.

 

VšĮ ,,Geros muzikos ekspertai“ informacija.

Parašykite komentarą