A.S ss1 finishas 2
Sportas

A.Gelažninkas po pirmos dienos savo klasėje – TOP 3

Po pirmo greičio ruožo #ZigmasDakarteam lenktynininkas Arūnas Gelažninkas jaučiasi puikiai ir preliminariais duomenimis savo laiką sutalpins į „Original by Motul“ klasės lyderių penketuką.

„Popiet grįžome į bivuaką, viskas kaip ir neblogai. Šiandien važiavome apie 277 kilometrus. Kurą pylėme 177 kilometre. Iki tos zonos buvo labai daug akmenų, buvo sunku važiuoti. Todėl važiavau atsargiai ir pirmoje dalyje klaidų nedariau, pavyko išvengti kritimo. Antroje dalyje likus 100 kilometrų paklydau porą kartų, todėl praradau penkias, o gal ir visas dešimt minučių. Per jas mane aplenkė lėtesni lenktynininkai, dar ir keturratis įsipynė, todėl gavau dulkių porciją. Savo klasėje šiandien esu 3 ir atsilieku 12 sec. nuo antrosios vietos. Tai viskas pagal planą – dar tik pirma diena“, – pasakoja Arūnas Gelažninkas.

Nors motociklininkas kėlėsi labai anksti ir jau apie 4:30 ryto pajudėti link starto, po greičio ruožo, darbas dar nesibaigė. Pradėjus lenktynes, oro temperatūra siekė apie 14 laipsnių. Popiet yra apie 25-30 laipsnių. Atsipūtus, reiks apžiūrėti motociklą ir, jei teks, paremontuoti. Čia ir prasideda visas vadinamosios vienišių klasės smagumas.

„Grįžus į bivuaką, radau savo įrankių dėžę, palapinę miegmaišį. Pirmiausia pasistačiau palapinę. Kol dar karšta lauke ir pats motociklas po visos dienos lenktynių įkaitęs, nesikrapštysiu prie jo. Dabar eisiu nusimaudyt, papietaut. Nuotaikos geros, viskas dar prieš akis“, – gerai nusiteikęs sakė Arūnas.

Preliminariais duomenimis, „Original by Motul“ klasėje po pirmojo greičio ruožo pirmauja 11 kartą Dakar važiuojantis Emanuelis Gyenesas.

Šaltinis: #ZigmasDakarteam

Parašykite komentarą