040501
Naudinga žinoti

5 bendravimo platformos, kurias turėtumėte žinoti karantino metu

Ruošiatės kitos savaitės nuotoliniam darbui ir norite išbandyti kažką naujo? Ištestuokite penkias bendravimo platformas. Tai patogu ir salyginai nemokama.

ZOOM. Galite dirbti nuotoliniu būdu su 100 žmonių. Nemokamoje versijoje ribojamas eterio laikas iki 40 minučių. Apmokėjus 15 eurų arba 20 eurų mėnesio paketą, galėsite bendrauti su 1000 žmonių grupe. Platformos privalumai: sinchronizacija su jūsų naudojamais kalendoriais, dviejų slaptažodžių prisijungimas prie konferencijos, kompiuterio ekrano atvaizdavimas, pokalbio įrašymas, telefoniniai skambučiai.

Google Hangouts Meet. Tai mokama programa (karantino metu mokymo ugdymo įstaigoms leidžiama nemokamai naudotis šia platforma) integruota su G Suite platforma. Pokalbio metu gali dalyvauti 100 000 asmenų. Yra transliacijos įrašymas, kompiuterio ekrano atvaizdavimas. Gerai dera kartu su Google Hangout Chat programa. Sinchronizuojasi su Google kalendoriumi, taip pat yra kvietimai el. paštu ir nesvarbu, ar jūs prisijungsite iš kompiuterio ar telefono. Platforma veikia Android ir IOS aplinkoje.

OpenMeeting nemokama programa. Darbo aplinka ne tokia jauki, bet galimybės yra patrauklios: ekrano demonstracija, transliacijos įrašymas, galimybė sukurti neribotą kiekį pokalbio kambarių, privatus ir bendras žinučių laukas, vidinė pašto sistema, susitikimų, balsavimas, dokumentų papkės. Platforma veikia ir Android aplinkoje.

040502

BigBlueButton platformoje yra galimybė palaikyti kelis vaizdo kanalus, video apsikeitimai, yra galimybė rodyti Microsoft Office ir Open Office dokumentus taip pat dokumentus PDF formate. Pokalbių metu dalyvis gali būti kaip žiūrovas, taip ir kaip moderatorius. Tiesioginės transliacijos metu galima sukurti apklausas.

Jitsi Mett tai atviro kodo platforma, yra nemokama su kuria lengva visus pakviesti naudojant trumpąją – URL nuoroda. Galima įrašyti, siųsti vaizdo įrašus, tranliacijas susieti su YouTube Live. Google Chrome ir Firefox naršyklių pagalba užtikrinamas ekrano turinio perdavimo funkcija. Ši programa veikia Android ir iOS aplinkoje. Platformoje taip pat yra „rankos pakėlimas“ tiesioginės vaizdo transliacijos metu, telefoninio skambučio galimybes. Yra pokalbio dalyvių statistika ir integracijos kodas į kitas svetaines.

Parašykite komentarą