Heloweenas 129
Žmonės

30 – metį švenčianti Živilė Barzdaitytė: „Daug metų mano gimtadieniai būdavo kupini liūdesio“

Helovino vakarą šokėjo Sauliaus Skambino ir jo mylimosios Živilės Barzdaitytės namuose virė tikras šurmulys, rašo zmones.lt. Nors susirinkusiųjų kompanija gerokai mažesnė nei laukta, jos klegesio ir emocijų užtenka sukurti šventinę nuotaiką.

Tiesa, tikroji susibūrimo priežastis – ne kraupiausios metų nakties minėjimas, o Živilės gimtadienis. Jai užvakar, spalio 30 d., sukako 30 metų.

„Visą savaitę buvome labai užimti, todėl šventę nusprendėme rengti šeštadienį. Na, kadangi ji sutapo su Helovinu, temos vakarėliui galvoti nebereikėjo“, – sakė jubiliatė.

Daugelį metų Živilė savo gimtadienio puotų pati neinicijuodavo. Ją staigmenomis palepindavo draugai, sesė ar pusseserė.

„Šįkart nutariau jiems atsidėkoti ir pakviesti į svečius. Džiaugiuosi, kad mane visi išgirdo ir pasistengė atitikti vakaro aprangos kodą“, – sakė Ž. Barzdaitytė.

Sukaktuvininkė patikino – jai geriausia dovana yra mylimų žmonių buvimas kartu.

„Vaikystėje mano gimtadieniai būdavo liūdni, pasitinkami su skaudančia širdimi. Kai buvau septynerių, avarijoje žuvo tėtis. Tai įvyko likus kelioms savaitėms iki mokslo metų pradžios. Mamai tapo sunku verstis, išlaikyti mus su keturiais metais jaunesne sese. Žinau, kad tortą per mano gimtadienį ji nupirkdavo išleisdama paskutinius pinigėlius… Be to, esu gimus tik kelios dienos iki Vėlynių, kuomet prisimenami visi iškeliavę amžinojo poilsio… Buvo nelengva…“, – pasakojo Ž. Barzdaitytė.

Parašykite komentarą