Sportas

Vienuoliktojo „Žalgirio“ 3×3 turnyro scenarijus: kas Jūsų laukia sekmadienį prie „Žalgirio“ arenos

Jau šį sekmadienį prie „Žalgirio“ arenos sporto entuziastus bei mėgėjus sukvies tradicinis Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyras.

Nuo pat 9 valandos ryto prasidės dalyvių registracija, o pirmosios krepšinio ir futbolo komandos savo kovas pradės lygiai po valandos.

Prieš tai startą 3×3 kovoms duos žodį taręs ilgametis „Žalgirio“ kapitonas bei tikras komandos simbolis Paulius Jankūnas.

Aršioms kovoms įsisiūbavus apie 13.30 val. turnyre pasirodys visas būrys žalgiriečių. Ant pagrindinės scenos užlips fotosesijai pasiruošę Marius Grigonis, Leo Westermannas, Deonas Thompsonas, Lukas Uleckas ir Nate‘as Woltersas, vėliau krepšininkai sudalyvaus „Karavano“ ir „Minuso daugiakovės“ žaidimuose.

Tuomet arbitro darbą, renkant naudingiausią žaidėją mišrioje grupėje atliks „Žalgirio“ bokštas Laurynas Birutis, kuris taip pat apdovanos ir geriausias futbolo komandas.

Ypatingu akcentu taps turnyro rėmėjo KPMG surengtos integruoto krepšinio rungtynės, kuriose kartu su cerebriniu paralyžiumi sergančiais neįgaliaisiais KPMG įrengtoje specialioje aikštelėje varžysis ir Kauno „Žalgirio“ legendos.

Tarptautinė audito, mokesčių ir verslo konsultacijų bendrovė KPMG ne pirmą kartą prisideda prie neįgaliųjų sporto vystymo. Šįsyk parodomosiose rungtynėse, padedant Lietuvos integruoto sporto asociacijai, neįgalieji žais kartu su Eurolygos čempionu Giedriumi Gustu, Europos taurės laimėtoju Dariumi Sirtautu, „Žalgiris TV“ laidų vedėja Dalia Belickaite ir „Žalgirio“ krepšinio mokyklos treneriais.

Antroje turnyro dalyje fotosesijoje su gerbėjais, ypatinguose žaidimuose ir apdovanojimuose svarbią rolę atliks kitas žalgiriečių penketukas su Edgaru Ulanovu, Aaronu White‘u, Thomasu Walkupu ir Brandonu Daviesu priešakyje.

Turnyrui einant į pabaigą svarbus darbas lauks Artūro Milaknio ir jaunojo Roko Jokubaičio, kurie stebės svarbiausių grupių finalus, rinks geriausius žaidėjus bei apdovanos prizines vietas pelniusias komandas.

Lietuvos čempionų organizuojama ir prižiūrima sporto fiesta turi itin didžiulę reikšmę suaugusiųjų grupės prizininkams, kurie pelnys teisę dalyvauti atrankoje (birželio 8 d.) į „Kaunas District“ turnyrą. Jame laukia FIBA reitingo taškai, piniginiai prizai bei šansas iškovoti kelialapį į prestižines „Challenger“ varžybas, kurių metu bus varžomasi dėl 30 000 JAV dolerių ir dviejų bilietų į krepšinio kovas Monrealyje.

Renginyje bus galima sutikti ir „Žalgirio“ esporto „League of Legends“ komandą bei sudalyvauti didžiausio prekybos elektronika tinklo „Topo centro“ stende organizuojamame 1v1 turnyre.


Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyras, 2019-05-05

9.00                   Pradedama registracija

9.45-9.55        Atidarymas (P.Jankūnas)

9.55-10.00      Apšilimas

10.00                 Rungtynių krepšinio grupėse ir futbolo aikštelėse pradžia

13.30-14.00   Fotosesija su žalgiriečiais (scena) (M.Grigonis, L.Westermann, D.Thompson, L.Uleckas, N.Wolters)

14.00-14.15    Žaidimas su žalgiriečiais „Karavanas“ (L.Uleckas, L.Westermann, N.Wolters)

14.15-14.30    Žaidimas su žalgiriečiais „Minuso daugiakovė“ (M.Grigonis, L.Westermann, D.Thompson, N.Wolters)

14.30-14.40    Mišrios grupės finalas, stebi ir naudingiausią žaidėją renka L.Birutis

14.30-15.00    Futbolo finalas

14.45-15.15    Parodomosios integruoto sporto rungtynės (žaidžia G.Gustas, D.Sirtautas, D.Belickaitė ir negalią turintys žaidėjai) (KPMG aikštelė)

15.15                 Mišrios ir Futbolo pirmų trijų vietų apdovanojimai (scena) (apdovanoja L.Birutis)

15.30-16.00    Fotosesija su žalgiriečiais (scena) (E.Ulanovas, A.White, T.Walkup, B.Davies, E.Venskus)

15.45-15.55    4 grupės finalas, stebi ir naudingiausią žaidėją renka T.Walkup

16.00-16.15   Žaidimas su žalgiriečiais „Minuso daugiakovė“ (E.Ulanovas, A.White, T.Walkup, B.Davies)

16.15-16.30   Žaidimas su žalgiriečiais „Gaudynės „Žalgirio“ stiliumi“ (E.Venskus, T.Walkup, E.Ulanovas)

16.30                 4 grupės pirmų trijų vietų apdovanojimai (scena) (apdovanoja T.Walkup)

16.30-16.40    3 grupės finalas, stebi ir naudingiausią žaidėją renka A.Milaknis

16.45-16.55    5 grupės finalas, stebi ir naudingiausią žaidėją renka A.Milaknis

16.55                 3 ir 5 krepšinio grupių pirmų trijų vietų apdovanojimai (scena) (apdovanoja R.Jokubaitis)

17.00-17.10    Rėmėjų-Žurnalistų grupės finalas, stebi ir naudingiausią žaidėją renka A.Milaknis

17.15-17.25    1 grupės finalas, stebi ir naudingiausią žaidėją renka R.Jokubaitis

17.25                 1 ir Rėmėjų-Žurnalistų krepšinio grupių pirmų trijų vietų apdovanojimai (scena) (apdovanoja A.Milaknis)

17.30-17.40    2 grupės finalas, stebi ir naudingiausią žaidėją renka R.Jokubaitis

17.45-17.55    6 grupės finalas, stebi ir naudingiausią žaidėją renka R.Jokubaitis

17.55                 2 ir 6 grupių pirmų trijų vietų apdovanojimai (scena) (apdovanoja R.Jokubaitis)

Parašykite komentarą